Skip to content

GABINET PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNY W GDAŃSKU

 

Mój gabinet to miejsce kolorowe i przyjazne dzieciom, wyposażone w najnowsze pomoce terapeutyczne. Stworzone po to by dbać o harmonijny rozwój dziecka. 

Jest to miejsce, w którym pomoc otrzymają także Rodzice, którzy martwią się zachowaniami swojego dziecka, mają pytania dotyczące prawidłowego rozwoju lub potrzebują wsparcia w kwestiach wychowawczych.

Bardzo ważna jest dla mnie współpraca z Rodzicami, bo tylko w ten sposób możemy osiągnąć zamierzone cele. Dlatego zawsze przekazuję wskazówki i zalecenia jak postępować w domu, przedszkolu czy szkole. Jestem otwarta na współpracę z wychowawcami jak i innymi specjalistami.

Chwila, w której Rodzice dowiadują się o trudnościach rozwojowych  dziecka bywa bardzo trudna. Wszyscy chcą pomóc swojemu dziecku jak najlepiej, ale często nie wiedzą od czego zacząć. Dlatego też prowadzę konsultacje mające na celu pomoc w wybraniu odpowiednich poradni i specjalistów czy przedszkola. 

gabinet psychologiczny psycholog dziecięcy
small_ekaterina-kartushina-113174-unsplash

Specjalizuję się w:

  • rozwijaniu kompetencji społecznych,
  • rozwiązywaniu trudności wychowawczych,
  • rozwiązywaniu trudności rozwojowych (m. in. pożegnanie z pieluszką, spanie we własnym łóżku, adaptacja do przedszkola czy szkoły)
  • zaburzeniach dziecięcych takich jak: opóźnienia w rozwoju, zespoły genetyczne, autyzm, zespół Aspergera.
psycholog dziecięcy gabinet psychologiczny
psycholog dziecięcy gdańsk1